Zákusky / káva

Niečo sladké

Lanogi Park - Aupark Tower

Zákusky

Vitajte v našej výnimočnej ponuke sladkostí a dezertov!  Naše lahodné koláče sú pripravené s láskou a starostlivosťou, aby sa rozplývali na vašom jazyku.

Od klasických ovocných variantov až po bohaté čokoládové.Zákusky-rezy vás nadchnú svojou dokonalou prezentáciou a bohatými príchuťami. 

Ak preferujete osviežujúce a zdravé voľby, náš jogurt s musli je ideálnou voľbou. Pre tých, ktorí túžia po bohatých a krémových lahôdkach, máme pre vás pudingy

A na záver, nezabudnite ochutnať náš čerstvý croissant plnený sladkou čokoládou. Sme oddaní kombinácii skvelej chuti, kvality surovín a precíznemu spracovaniu.

Tešíme sa na to, že vás privítame a že si vychutnáte sladké okamihy v našom podniku. Príďte a prejdite sa s nami sladkou cestou do sveta výnimočných dezertov!

Lanogi Park - Aupark Tower

Káva

Prežite lahodné okamihy s našimi vynikajúcimi kávovými variantmi, ktoré vám ponúkajú bohatú škálu chutí a úžasných kávových zážitkov. Vychutnajte si intenzívne espresso, ktoré je dokonale vyvážené s jemnosťou mlieka. 

Pre milovníkov silnejšej kávy je tu ristretto. Tento koncentrovaný espresso je príjemne intenzívny a plný arómy, s kratším extrakčným časom, čo mu dodáva výraznú chuťovú silu. Pre dvojnásobnú dávku energie a chuti si doprajte doppio

Ak preferujete miernejšiu chuť a väčšie množstvo, espresso lungo je tu pre vás. Potešte svoje chuťové poháriky s klasickým cappuccinom. Skvelé spojenie espressa, mlieka a mliečnej peny vytvára dokonalú harmóniu chutí, s jemnou kávovou chuťou a krémovou textúrou.

Pre milovníkov jemnejšieho a hladšieho kávového nápoja je tu latte.  Tešíme sa na to, že vás privítame a poskytneme vám nezabudnuteľné kávové zážitky.